ankara ambar ankara ambarı ankara ambarları ankara ambar nakliyat ankara nakliyat ambar ambar nakliyat ankara ambar ankara ambarı ankara ambarları ankara ambar nakliyat ankara nakliyat ambar ambar nakliyat ankara ambar ankara ambarı ankara ambarları ankara ambar nakliyat ankara nakliyat ambar ambar nakliyat

Deniz Taşımacılığı

Erat lojistik, deniz taşımacılığı için gerekli olan tüm lojistik ve taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Deniz taşımacılığı nın avantajı yalnızca zaman değildir. Kolaylık ve maliyet de önemli unsurlar arasındadır. Uzun mesafeler için yapılan deniz taşımacılığı, ulaşım maliyetlerini minumuma indirme ve tasarruf imkanı sağlamaktadır. Denizyoluyla taşıma yapmak demiryoluna göre 3.5, karayoluna göre 7 ve havayoluna göre 22 kat daha ucuzdur. Bu sebeplerden dolayı deniz taşımacılığı firmalar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Erat lojistk deniz taşımacılığı nda sahip olduğu uluslararası standartlarda sigorta güvencesi ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmamız geniş ürün çeşitliliği sayesinde, nakliyesi yapılacak ürünlerinizin doğru zamanda, doğru yere, uygun maliyetli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için bu alanda hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Dış ticarette daha fazla önem kazanan deniz taşımacılığı firmamızı bu konuda daha fazla önlemler almaya itmiştir.Firmamız deniz taşımacılığı yaparken müşteri memnuniyetini herşey den daha çok önemsemektedir. Nakliyesi yapılacak ürünlerinizin güvenilir ve doğru bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılması için bu alanda uzmanlaşmış kişiler ile çalışmaktadır.