ankara ambar ankara ambarı ankara ambarları ankara ambar nakliyat ankara nakliyat ambar ambar nakliyat ankara ambar ankara ambarı ankara ambarları ankara ambar nakliyat ankara nakliyat ambar ambar nakliyat ankara ambar ankara ambarı ankara ambarları ankara ambar nakliyat ankara nakliyat ambar ambar nakliyat

Frigo Taşımacılığı

Frigo taşımacılık -18 C sıcaklığa kadar dondurulmuş ve taze gıda taşımacılığı anlamına gelmektedir. Bir diğer adı soğuk taşıma olan frigo taşımacılık için soğuk taşıma yapabilen kamyon ve kamyonetlere ihtyaç vardır.

Firmamız sıcaklık kontrolü yapılmış ürünlerinizin sıcaklık değerlerini koruyarak bu alanda taşıma hizmeti sunmaktadır. Frigo taşımacılık alanında da iddialı olan Erat Lojistik, bu alandaki gücünü müşterilerine sunduğu hizmetlerde göstermektedir. Firmamız çiçek ve fidan, kozmetik ve ilaç ürünleri, her türlü yaş sebze ve meyve et ve et ürünleri ile deniz ürünleri gibi bir çok alanda frigo taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Titizlikle gerçekleştirilmesi en önemli özelliği olan bu taşımacılık şekli firmamızın alanında uzmanlaşmış personeli ile her geçen zaman kalite kazanmaktadır. Aynı zamanda frigo taşımacılık konusunda danışmanlık hizmeti de veren firmamız bozulabilme ihtimali olan ürünlerinizin en sağlıklı ve en güvenli yolla gideceği yere ulaşmasını garanti eder.

Erat lojistk teknolojik alt yapısı ile, ürünlerinizin sevkiyatını planlar, uygun steril araçlar ve hijyenik koşullarda istenilen en kısa sürede dilediğiniz noktaya ulaştırılmasını sağlar.