ankara ambar ankara ambarı ankara ambarları ankara ambar nakliyat ankara nakliyat ambar ambar nakliyat ankara ambar ankara ambarı ankara ambarları ankara ambar nakliyat ankara nakliyat ambar ambar nakliyat ankara ambar ankara ambarı ankara ambarları ankara ambar nakliyat ankara nakliyat ambar ambar nakliyat

Özel Yük Taşımacılığı

Erat Lojistik özel yük taşımacılığı alanında da sektöründe kendini kanıtlamış firmaların öncüsü konumundadır. Özel yük taşımacılığı standart taşıma yöntemleri kullanılamayan ağır yükler için özel bir taşıma hizmetidir. Firmamız özel yük taşımacılığı hizmetleri ile büyük ve ağır yüklerinizi tek bir noktadan alarak yine tek bir adrese taşıma hizmeti sunmaktadır. Erat lojistik uzun yıllardır bu alanda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Bu hizmetin kalitesi firmamız tarafından herşeyin üzerinde tutulmaktadır.

Özel yük taşımacılığı nda yükleriniz adresinizden alınır ve uygun bir şekilde ambalajlanır sonrasında ise teslim edilecek adrese güvenli bir şekilde teslim edilir. Ancak özel yük taşımacılığı nın her firma tarafından yapılamayacağının bilincinde olmak gerekir. Bu alanda alınması gereken özel izin belgeleri vardır. Nakliye firmanız ile anlaşırken bu belgeye sahip olduklarından emin olmanız gerekmektedir.

Erat Lojistik Türkiye'nin her noktasına kamyon, kamyonet, konteyner ve tır ile özel yük taşımacılığı taleplerinizi hızlı bir şekilde karşılar. Firmamız siz müşterilerimize stratejik kolaylık sağlamayı kendisine vizyon ve misyon edinmiş olduğundan ürünlerinizin nakliye işlemlerinde firmamızı içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.