ankara ambar ankara ambarı ankara ambarları ankara ambar nakliyat ankara nakliyat ambar ambar nakliyat ankara ambar ankara ambarı ankara ambarları ankara ambar nakliyat ankara nakliyat ambar ambar nakliyat ankara ambar ankara ambarı ankara ambarları ankara ambar nakliyat ankara nakliyat ambar ambar nakliyat

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı tır, kamyon veya kamyonet ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık adı verilmektedir.Nakliye sektöründe, taşınan yükün hacmi ile birlikte ağırlığı da oldukça önemlidir. Karayolu taşımacılığının içerisinde yer alan parsiyel taşımacılık ta hesaplamalar, metreküp, ağırlık ve lademetre hesap ölçütleri kullanılarak yapılır.

Lojistik maliyetlerin önemli bir gider kalemi olduğu düşünüldüğünde, parsiyel taşımacılık parça yükü olan şirketler için oldukça avantajlıdır. Komple araç kiralamak bilindiği üzere yüksek rakamlara maal olmaktadır. Parça taşımalar küçük ve orta ölçekli olduğu zaman size maaliyet açısından fayda sağlayacaktır. Erat lojistik parsiyel taşımacılık da tasarruflu olması, tehlikeli maddeler dışındaki tüm yükler için uygun olması ve güvenilirlik bakımından kendini ispat etmiş bir firma olması bakımından Türkiye’ nin hemen her yerinden tercih edilen bir lojistik firması haline gelmiştir.

Parsiyel taşımacılık kara yolu, hava yolu, deniz yolu ve demir yolu gibi ulaşım ağları ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız tüm bu ulaşım ağlarına sahip olduğundan yurt içi ve yurt dışı taşımacılık da alanında öncü firmalardan biri olmuştur.